Over deze inspiratieavond
Is deze reeks iets voor jou? Ontdek het in de gratis webinar. Docent Maggie van den Heuvel vertelt je alles over de opzet van de reeks en je krijgt ruim de gelegenheid om al je vragen op haar af te vuren.
Docenten van de reeks
Barbara van der Steen
Barbara werkt momenteel aan haar proefschrift over ‘Leiderschap en Zingeving in deze versnelde tijd’, waarin zij zich toelegt
Maggie (Machteld) van den Heuvel
Maggie van den Heuvel is Assistant Professor Work & Organizational Psychology aan de Universiteit van Amsterdam. Haar onderzoek
Wicher Schols
Wicher Schols is trainer en organisatiecoach en auteur van De gouden gespreksgids, voor elke ongemakkelijke situatie. Hij is gespecialiseerd in
Contact
Wil je meer informatie?
Ben je benieuwd of deze business reeks iets voor jou is en wil je meer weten? Maak dan een bel-afspraak voor een persoonlijk adviesgesprek door een mailtje te sturen naar [email protected]. Tijdens dit gesprek kunnen we je adviseren welk programma het beste aansluit bij jouw behoeftes op basis van je situatie, vragen en gewenste ontwikkeling.
Maak een belafspraakBedrijfsaanmelding
Een team aanmelden
Wil je voor je bedrijf een team aanmelden? Stuur dan een e-mail naar [email protected] onder vermelding van je naam, telefoonnummer en factuuradres.
Mijn bedrijf aanmelden